HOME / Firma  >>

Firma Soňa MOUPICOVÁ je ryze česká rodinná firma bez účasti zahraničního kapitálu. Již od počátku je ve východočeském regionu přední dynamicky rozvíjející se firmou.
Nabízí široký sortiment od značek SEBO a KÄRCHER, předních světových výrobců v jednotlivých kategoriích úklidových a komunálních strojů.
Ve svém portfoliu má jak prostředky pro ruční úklid, profesionální a průmyslové vysavače, kobercové extraktory, podlahové mycí automaty, bezprašné zametací stroje, tak i komunální techniku.

Značka KÄRCHER je dnes celosvětovým specialistou na čištění, která poskytne pro každý problém v oblasti čištění odpovídající řešení. Do palety výrobků patří vedle vysokotlakých čističů, mokro-suchých vysavačů, strojů pro čištění suchým ledem, parních čističů, zametacích a podlahových strojů také úpravny pitné vody a úpravny odpadních vod.

Značku SEBO znají především úklidové firmy, hotely a společnosti se zaměřením na facility management jako jedničku v péči o koberce. Kartáčovací vysavače ve spolupráci se systém suchého čištění umožňují každodenní péči o koberce aniž by bylo nutné čištěné plochy vyčlenít z provozu.

Na kompletní nabízený sortiment provádí firma Soňa MOUPICOVÁ předprodejní, záruční i pozáruční servis na celém území ČR. Možnost bezplatného a nezávazného předvedení daného zařízení po celé republice přímo v provozních podmínkách zákazníka je samozřejmostí.